Magazyn koscian.net

OGŁOSZENIE

OFERTA PRACY w obserwatorium

Gmina Miejska Kościan zatrudni opiekuna obserwatorium astronomicznego. Termin składania ofert: do dnia 26.04.2013r.

O G Ł O S Z E N I E   G M I N Y   M I E J S K I E J   K O Ś C I A N A

OFERTA PRACY

Miejsce: Obserwatorium astronomiczne w Kościanie

Rodzaj zatrudnienia:  Umowa zlecenie

Zleceniodawca:  Gmina Miejska Kościan

Stanowisko:  Opiekun obserwatorium astronomicznego w Kościanie

Zakres obowiązków opiekuna obserwatorium:
Podstawowy zakres obowiązków opiekuna obserwatorium to dbałość o kwestie techniczne, związane z funkcjonowaniem obserwatorium astronomicznego, takie jak: bieżąca konserwacja sprzętu, zapewnienie jego zdolności do codziennej pracy oraz dbałość o przestrzeganie procedur przez osoby, które korzystają z obserwatorium i ich bezpieczeństwo.
Obowiązkiem opiekuna obserwatorium będzie również udostępnienie obserwatorium astronomicznego chętnym do prowadzenia obserwacji oraz propagowanie astronomii poprzez m.in.: prowadzenie obserwacji nieba, prowadzenie zajęć z dziećmi i młodzieżą, prowadzenie strony internetowej,  profilu na Facebook oraz poprzez inne formy.

Umiejętności i cechy opiekuna obserwatorium:
Od kandydata oczekujemy wszechstronnej wiedzy z zakresu astronomii. Nie musi być ona poparta wyższym wykształceniem kierunkowym lecz autentyczną pasją. Oczekujemy zdolności do dzielenia się nią ze wszystkimi, którzy chcieliby skorzystać z możliwości obserwacji nieba w kościańskim obserwatorium. Poza takimi cechami jak odpowiedzialność i rzetelność, od kandydatów oczekujemy kreatywności i samodzielności.

Zainteresowani pracą powinni przedłożyć koncepcję funkcjonowania obserwatorium astronomicznego, która zostanie omówiona w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Koncepcja powinna potwierdzać powyższe cechy. Wymogiem koniecznym jest gotowość do pracy w nocy.

Wymagane dokumenty:
1. CV z uwzględnieniem dotychczasowej pracy zawodowej,
2. List motywacyjny,
3. Kwestionariusz osobowy,
4. Kopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie,
5. Inne dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje,
6. Podpisane oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystaniu z pełni praw publicznych,
7. Podpisane oświadczenie, że osoba nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia  publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
8. Koncepcja funkcjonowania obserwatorium astronomicznego w Kościanie – w formie pisemnej.

Oferty zawierające CV i pozostałe w/w dokumenty należy przesłać pod adres:

Urząd Miejski Kościana
Al. Kościuszki 22
64 – 000 Kościan

z dopiskiem: „Obserwatorium astronomiczne w Kościanie – umowa zlecenie”

lub składać w Punkcie informacyjnym Urzędu Miejskiego Kościana w terminie do dnia 26.04.2013r. (decyduje data faktycznego wpływu do Urzędu).

Aplikacje, które wpłyną do urzędu po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV, powinny być podpisane i opatrzone klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r Nr 101, poz. 926 ze zm.) oraz ustawą z dnia 21 listopada 2008r . o pracownikach samorządowych (Dz. U. 223, poz. 1458 ze zm.)”.

Burmistrz Miasta Kościana
/-/ Michał Jurga

Już głosowałeś!

Dodaj wydarzenie

Wydarzenie zostanie opublikowane po zatwierdzeniu przez moderatora.

Dane do wiadomości redakcji
plik w formacie jpg, max 5 Mb
Zgłoszenie zostało wysłane - zostanie opublikowane po akceptacji administratora.
UWAGA: W przypadku imprez o charakterze komercyjnym zastrzegamy sobie prawo do publikacji po uzgodnieniu ze zgłaszającym opłaty za promowanie danego wydarzenia.